DJ BART.S

www.djbarts.wz.cz

Djing: od roku 2008
Style: Electro s prvky šlapacího funky, vocalů a techhousu,
mnohdy se sklony k progressivu.

První krůčky…
Vlastním jménem Honza Bartoš narozen 89 v Ostravě. Každý má v dětství období, kdy začíná vnímat hudbu více, než na základní škole a u rodičů doma, co si pouští Zepelíny, Queeny  a jiné vypalovačky… V té době patřil jeho obdiv právě k těmto skupinám hlavně Queen. Jako mladý kluk bloudil všemi možnými druhy hudby, rok od roku různými styly. Postupem času se dostal až k elektronické hudbě, která v jeho 16ti letech byla nejčastějším tématem. Každý se snaží nalézt to své, co ho baví, co se mu líbí. Jako mladý navštěvoval již neexistující „diskotéku“. Pokoušel se dostat tzv „pod pokličku“ co se vlastně děje za dj pultem… Už tehdy ho komerční hudba tolik nebavila. Tehdy 140 bpm. Časem přišel na chuť pomalejším beatům, o které se začal zajímat více… Tato muzika se mu zalíbila natolik, že začal navštěvovat různé „párty“ v Jihlavě a  v Praze. Postupně přišel na kloub této hudbě a zajímal se o to jak muziku kdo mixuje. Nespokojil se s pocitem muziku jen poslouchat, a tak začíná stahovat songy  a zkouší je mixovat doma na PC.)

…tak jde čas….
Asi po půl roce si kupuje svoje první gramofony a půjčuje si pár desek od kamaráda Dje Spirita, který už hrál dlouhá léta. Snažil se přijít na způsob jak muziku mixovat, sladit si správně rychlost, vyrovnávat korekce basů, výšek a středů, jak s gramofonama zacházet. Mezi tím se seznámil s Djem Adasem, který mu hodně v začátcích pomohl a umožnil mu zahrát si na jeho akcích pro širokou veřejnost. Bart.s dospěl k názoru (tehdy jako chudý student), že po finanční stránce, tak aby se to někam vyvíjelo, bude lepší si koupit přehrávače na CD Pioneer. Netrvalo to dlouho a jeho plán se uskutečnil.
Schopnosti mixovat a možnosti prezentovat  byly stále větší. Dal  se dohromady s Djem Adasem, se kterým začali pořádat různé mejdany po okolí, a jejich obzory se rozšiřovali. Bart.s se dal dohromady s bandou, která si říká „Poki Crew“ kde působí jako Dj při různých společenských akcích. V Současné době se snaží nacházet nová působiště, bavit lidi, dělat šou na mejdanech a prezentovat svůj repertoár a techniku mixu na parties.

…současnost…

V současné době působí jako rezidentní dj ELECTRO NIGHT na Ibize v Mikulovicích u Třebíče. Měl možnost se zúčastnit 168hours in the mix v BPM baru v Kladně kde vystoupily nejznámější djs ČR ale i zahraniční hosté. V roce 2009 hrál celou letní sezónu v clubu Kotva na Vranovské přehradě pravidelně 2 měsíce jako rezident mnohdy i pro 500 lidí. Nyní se nejčastěji vyskytuje ve městě trvalého bydliště, kde si rok udržuje svou rezidenci v Jack Music club.
Momentálně se snaží prosadit i do Pražských klubů, kde se už přes rok pohybuje v zájmu studia.

Bart.s hrál po boku djs jako:
Tripmain, Milo Moretti, Spirit, Shorty, Adas, Wexter, Goldy, Mekki Martin, Finidi, Tokátko, UfiDaMan, Fanny, Marcel, Rudys, Halogen, ILL Rick, Tyff, Toxi-K, Ričí, Gadget, Vasquez, a jiných.

Recenze:
Bpm music bar – Kladno, Refersh music club – praha, Golem music club – Třebíč, Béčko music club – Třebíč,
Kostka club – Dačice, Pepé music club – Chotěboř, K2 – České Budějovice, Jack music club – Jemnice,
Kotva club – Vranovská přehrada, Ibiza club – Mikulovice, Ultima club – Jihlava, Metro club – Telč, Sahara – Moravské Budějovice, Roxy club – Třebíč, Pyramida music club  – Suchdol  nad Lužnicí, Ponorka club – Jihlava, Central Station – Praha