DJ FANY


Lásku k muzice mám v sobě už od narození, první kroky vedly do lidové školy umění, kde jsem strávil 7 let. Prvním nástrojem byla flétna tři roky, po zbytek času byl mým kamarádem klarinet:-)
S dospíváním jsem vyměnil klarinet za holky. Geny byli prostě silnější:-) Na dovolené v Chorvatsku v roce 2004 jsem se seznámil z dj Depem,
který trpělivě odpovídal na me zvídavé dotazy ohledně hraní, kterými jsem ho neustále bombardoval. Když mě pozval k sobě domů kde jsem poprvé uviděl sestavený aparát,
BYL JSEM TAM:-) pak už to šlo relativně rychle, nákup gramofonů, od Depeho jsem dostal vyřazené techno desky na kterých jsem začal loudit první beaty.
Při tréninku se vyprofiloval můj styl, přes začátecnické techno do housu a nakonec v současné době do techhousu, kde je mi nejlépe:-)
hraní: Sport bar Fortuna Benešov – zakladatel dodnes trvajících houseových nocí 04,05,06,07 Ultramarine – Praha, Pekelnej bar – Praha, Bílý Kámen – Doksy, K2 – Č.Budějovice, Club Brown – Č. Budějovice, Open air Lipno 2011, Letní herecká škola 2011 + dalších x akcí pod záštitou freeak.net měl jsem tu čest si zahrát si po boku djs:
Chris Sadler, Tráva, Pavel Krejdl, Jaybeck a mno ho dalších…