DJ MACH

DJing: od 2001

Styly: Postupem času vystřídal mnoho odnoží drum and bassu jako tech step, jump up, liquid funk, inteligent DnB, tzv.Trance and bass až zakotvil u ragga junglu, kde v setu zahraje i několik vyloženě reggae tracků.

BIO:

DJ Mach Pochází z Českých Budějovic,kde také nejčastěji hraje, hraní se věnuje od roku 2001. Je spoluzakladatelem dnes již legendární drum and bassové párty Drumatic ve známém českobudějovickém klubu K2. První díl se odehrál již v roce 2003 a funguje dodnes.

Postupem času vystřídal mnoho odnoží drum and bassu jako tech step, jump up, liquid funk, inteligent DnB, tzv.Trance and bass až zakotvil u ragga junglu, kde v setu zahraje i několik vyloženě reggae tracků. Při jeho setech si připadáte jednou nohou kdesi v Karibiku, asi to bude tím, že tam pobýval dohromady rok a půl a za tu dobu stačil nasát uvolněnou atmosféru tohoto koutu světa. Je vidět, že hraní ho baví a to také přenáší na publikum, proto také Mach patří mezi oblíbené jihočeské DnB djs.  Zahrál si již s takovými jmény jako např.: XRS, D-Kay, Raggamuffin whiteman, Forbidden society, Eye-D, B-Complex a nebo třeba Lenzman se kterým hrál ve Varšavském klubu CDQ.

Do budoucna se chce věnovat i vlastní tvorbě a neodmítnul by i účast v nějakém zajímavém live projektu.