DJ TWIN

     Od mala jsem měl rád hudbu a vše, co se kolem ní motalo (světla,mix.pulty,gramofony atd.) Ve 12 letech jsem poprvé hrál pro pár nadšenců v DDM Dačice. Chvilku jsem si rozšiřoval hudební obzor,  stahoval různou hudbu všech žánrů,  než jsem přišel na to,  že elektronická hudba a gramofony jsou to pravé :-)…
V roce 2000 se tak stalo. Začala propagace mé tvorby a našeho seskupení INNER SPACE CREATORS, první pořádání vlastích akcí a hraní na všech možných i nemožných místech a párty v ČR (Ec-lec-tika, Open air Brandlín, Techspace atd.) V té době se hudbě hodně dařilo a byl obrovský boom, tak mě napadlo začít s něčím vlastním.  Zakoupil jsem si první sampler Yamaha SU200 a začal se pokoušet o vlastní hudbu. S tím zároveň přišla i spolupráce se spoustou lidí, muzikantů. Vznikaly i různé experimenty jako djs a bass kytara, bonga, mc vocal atd. Tak vznikl NIKA NIČ TEAM, který vydržel asi necelé dva roky. Ale i přesto se pár dobrých věcí a akcí povedlo. Byl to sice Hip-Hop, ale pro mě nová zkušenost a impuls, že elektronická hudba a live music je ten směr, kterým chci jít. Mezi tím se začaly rozjíždět webové stránky a náš nový booking  WWW.FREEAK.NET, kterému jsem věrný dodnes a za hodně mu vděčím. Hlavně člověku, který se o to už 11 let stará, DJ SPIRIT.
V roce 2002, asi po roce a půl hraní, se mi podařilo nahrát první demo mix “SAVE THE ROBOTS”, na který se mi dostalo velmi kladného ohodnocení od časopisů X-MAG a BASSLINE a to na zvuk a mix techniku.
V roce 2004 jsem se přestěhoval do Prahy a začala další éra hraní a nových zkušeností. Stal jsem se rezidentem klubu GU-RU, Ultramarin, O2, Music 77…takže spousta dobrých odezev, ve mě podpořila chuť se zlepšovat a hrát dál. Díky akcím, které jsme pořádali a nebo naši kamarádi, jsem měl čest si zahrát v klubech a na pravidelných nocích po celé ČR i mimo ni.
Pravidelné noci jako VIVA LA MUSICA, KOVOŠROT, FUNTASTIK, TRIX-MIX, FREEAK.NET, FREEAK TOUR, FULL HOUSE, TERMIX, DRUMS IN DA HOUSE atd.
Kluby MUSIC 77, KLUB IBIZA, K2, BROWN, O2, PERPETUM, SHADOW, BUKANÝR, CZ.BEAT, PEKELNEJ BAR, BAR PEKLO, FORTUNA, TANGO, PRDEL, KOZIČKA, V.I.P. EDEN, BOJLER, FRESH atd.
Open akce BRANDLÍN, SUMMER SESSION, LIPNO, ŽIVOHOŠŤ atd.
Po malém hudebním úpadku a samých mega partýs, ze kterých se ta atmosféra nějak vytratila,  vzniklo v mé hlavě nápad udělat pravidelné klubové akce s DJs a live muzikou. Tak vzniklo PRAGUE MUSIC THERAPY a seskupení, které dává každé párty neskutečný náboj. Saxofon Rich.fd (ex Skiline, United Heads), Bongoman Raffael, Bongoman Dunstan Drummer (London), klarinet Dušan Klainer a Mc.Bassbarass, se kterými pořádáme pravidelně party po známých klubech s českými a zahraničními DJs jako Colin Dale, Space DJz, Pavel Krejdl, Josef Sedloň, Pavel Bidlo, Tráva, Chris Sadler, Elite a spousta dalších…

sety:
http://www.uloz.to/xryVJKK/dj-twin-promo-set-1-1-2013-mp3
http://www.uloz.to/xuDPRHT/dj-twin-promo-set-cerven-2012-mp3

tracky:
http://www.uloz.to/xN1BmmP/pietro-musicl-aka-dj-twin-sound-street-original-track-mp3-mp3