5th! Anniversary ESSO Soundsystem

5th! Anniversary ESSO Soundsystem

✖ 23.10. 2009 vznikl Dačický tehdy ještě nijak nepojmenovaný sound narozeninovou akcí dvou členů – PECHYSE a MICHALA. První kdo se k nám připojil byli naši dlouholetí kamarádi dj BOYCOTT a poté dj HALI, který odešel od Ura soundu a přidal se do našeho celku. Začali jsme dělat párty častěji a museli jsme zvolit název našeho seskupení – ESSO ( Samozřejmě protože budeme jednou nejlepší ) ;) . Po asi 2 letech se k nám přidal PEUGEOT a BRŤA, kteří chtěli zakládat svůj vlastní sound, ale dohodli jsme se na spojení a zase se o kousek rozrostli. Mezitím nám často hostoval a po roce se k nám i přidal dj SLAPOTTEKKQUEE z Ura, protože jako s ostatníma jsme velmi dobří přátelé a ti k sobě prostě patří. No a jako poslední článek se k nám nedávno dostal NEUROTYC, který pochází z J.Hradce a je stejně zapálený pro věc jako my.

Teď má ESSO sound system osm členů a ti se účastní všeho co je zapotřebí, aby jsme aktivně fungovali…Jezdí s námi často i lidi nepatřící k našemu seskupení, ale zastanou spoustu práce a tímto jim velmi děkujeme za podporu ! Už za sebou máme spoustu dobrých akcí, které jsme buď sami pořádali nebo se na nich podíleli a snad to bude i úspěšně pokračovat. Takhle zkráceně šel čas a je to na vás jak to co děláme ohodnotíte a přijdete podpořit naši činnost. Už to bude 5 let, takže je čas na pořádnou párty !

✖ 24.10.2014 proběhne oslava 5. výročí našeho systému, jste všichni zváni to s námi oslavit. Mejdan se uskuteční kousek od Dačic, čekuj bližší info !
__________________________________________________________

► 2 X BAR
– první bar klasika ( pivo, kořalky )
– druhý bar COCKTAILOVÝ

► FOTBÁLEK

ESSO
– https://www.facebook.com/groups/essoss/
– https://www.facebook.com/essosystem

ESSO web – http://www.essosystem.cz/

Electronic (Seduction-Sound) Orbit – call us << ESSO >>
Hard beat provider – electro / dnb / tekno / hardtekno