Addicted2:house (with Chris Sadler)

26.listopadu se uskuteční luxusní house mejdánek Addicted2:house za pultem se vystřídají dj’s:

CHRIS SADLER(chrissadler.com),
Spirit(freeak.net),
Alkyone(mixcloud.com/alkyone),
Miuan(ultimabooking)

Na pátek 26.11 si pro vás klub Ultima přichystal nový večírek Addicted2 House..

Jak název napovídá můžete se těšit na výbornou muziku v rytmech House a jemu blízkým stylům .Hned při první přiležitosti jsme nasadily laťku opravdu vysoko. Můžete se těšit na vskutku vynímečnou legendu kterou bezpochyby Chris Sadler je. Tento špičkový zástupce tohoto stylu je dlouhodobě prověřenou ikonou na tanečním poli a není snad člověka který by neměl tu čest rozpoznat jeho vytříbený a nezaměnitelný styl hudby kterou už zboural tolik míst nejenom u nás ale samozřejmě i v zahraničí. Jeho rezidentní noc Climax v Pražském Roxy clubu která byla několikrát vyhlášena jako nej párty pravidelně hostí ty nej jména a vždy nadchne každého návštěvníka. S jistotou můžete očekávat naprosto fascinující zážitek na který budete ještě dlouho vzpomínat.

Dalším zástupcem je nefalšovaný zástupce Jihlavské scény Alkyone. Od tohoto pána můžete očekávat plnou porci veselých nálad za podpory jedinečné techniky za mixem, díky které si získal za svou dlouhou působnost mnoho obdivovatelů.

Další na řadě je Spirit. Tento zástupce servru Freeak.net, má za sebou opravdu dlouhou dráhu. Dodnes se aktivně podílí na mnoha projektech a právem je ozdobou vytříbených akcí.

Už tak vymazlené obsazení na závěr doplní zástupce Ultima clubu Miuan. Jeho velmi chytlavé trance a progresive melodie vždy roztančí každého návštěvníka a odnesou vaše myšlenkové pochody do tajuplných krajin. Na závěr dodat že se na vás těšíme a doufáme že si vychutnáte srdeční záležitost.

Dále se můžete těšit na tématickou video projekci v podání rezidentního VJe MiuTwo.

Na baru na vás čekají drinky s Redbulem za seper ceny.

Redbul + Amundsen vodka ….. 65
Jagermaister + Redbul ….. 75
Redbul Boat …………515

START:21:00
VSTUP: 50kč/80kč

www.ultimaclub.cz