DESPERADOS HIGH JUMP 2014

Desperados High Jump 2014

Jubilejní patnáctý ročník s novým generálním partnerem akci dodává ještě originálnější název než dřív, DESPERADOS HIGH JUMP. Desperados, tedy pivo vyostřené tequilou. bude jedním z hlavních nápojů letošního ročníku. Areál kamenného lomu ve středočeských Hřiměždicích se opět stane dějištěm jediné, a zároveň velmi oblíbené, cliffdivingové akce sezóny. Za patnáct let konání High Jumpu si tato akce vybudovala respekt mezi světovými závodníky i oblibu mezi návštěvníky přihlížejícími této adrenalinové zábavě.

Akce inspirovala řadu mladých talentů ke špičkovým výkonům. Za všechny jmenujme například Michala Navrátila, který se zabývá cliffdivingem profesionálně a tento sport se stal jeho živobytím.

Účast v závodech přislíbila absolutní světová cliffdiverská špička. S jistotou lze tedy říci, že letos budou v Hřiměždicích skákat ti nejlepší skokani, kteří pravidelně startují na závodech prestižní RedBull Cliffdiving Serie.

V roce 2014 kladou pořadatelé velký důraz na čistotu areálu, stejně jako komfort a bezpečnost pro návštěvníky, a to v podobě sprch a parkoviště odděleného od prostor kempu. Cílem pořadatelů je, aby se všichni cítili jako v bavlnce. Občerstvení bude jako vždy zajištěno na velkokapacitních a dobře zásobených barech. Nápojem High Jumpu, pivem Desperados, se tak bude návštěvník moci osvěžit kdykoliv bude chtít. Ve spojení s bohatým sportovním a kulturním programem půjde o nezapomenutelnou party.

Headlinerem hudební sekce angličtí Stereo MC’s

Hlavní hvězdou letošní večerní party bude v Hřiměždicích anglické seskupení Stereo MC’s ve speciálním DJ setu, který nepřinese o nic menší mejdan než jejich živé vystoupení. Slavná londýnská partička v čele s rapperem Robem Birchem předvede strhující show.

Další perličkou bude exkluzivní vystoupení legendární české hip hopové skupiny Indy & Wich. Line up doplní ještě francouzští Loo & Placido, kteří svými energií nabitými sety baví publikum po celém světě. A to není vše, více ale zatím organizátoři prozrazovat nechtějí. O zábavu bude jako vždy dobře postaráno a občerstvení všeho druhu bude zajištěno.

Vstupné je výhodnější zakoupit s předstihem

Vstupenky na akci DESPERADOS HIGH JUMP 2014 je výhodné zakoupit s předstihem. Cena v lístku, který lze pořídit v síti Tickestream, je 500,-Kč. Nabídka vstupenky za tuto cenu je časově omezena do konce června. Poté budou do prodeje uvolněny vstupenky za cenu 700,-Kč. Ten, kdo se rozhodne vstupenku zakoupit až na místě v den akce, si musí připravit 800,-Kč.

Více informací o celé akci naleznete na webu: http://www.highjump.cz
nebo na FB profilu: https://www.facebook.com/cliffdiving.eu.

Odkaz na jeden z posledních hitů Stereo Mcs: http://www.youtube.com/watch?v=93x3j1pjBJk
Odkaz na video z minulého ročníku zde: http://vimeo.com/51872070
Odkaz na video akrobatického letce Martina Šonky: http://www.redbull.com/cz/cs/stories/1331632610761/aerodance-letecká-akrobacie-trochu-jinak