FREEAK on tour – Viva La Ibiza

Pátek, Únor 25 od 21:00hod. – Únor 26 ve 4:00hod.

Ibiza club Mikulovice

Freeak.net již 8mým rokem informuje clubbery na jihu, kam zajít na party. Jeho nedílnou součástí je booking zastupujicí mistní DJs. I ten podobně jako web prošel v posledních měsících “rekonstrukcí”. Nově tedy pod Freeakovským bookingem hrají ostřílení DJs z Vsočiny.

Wexter z Třebíče se svým rovným, rozmanitým stylem, progressivec Nirthy z Velkého Meziříčí a na Ibize dobře známý jemnický pražák Bart.s se správným šlapavým mixem. Z původního bookingu zústali veteráni Spirit, mixuje již 15let, a je zakladatel serveru. Kumpáni Shorty z Budějc se kterým Spirit residentuje na nejdéle fungujícím house mejdanu na jihu, Viva La Musica – house music all night long, již 8 let v klubu K2 (České Budějovice). No a posledním na lajnapu je Twin a jeho excelentní technika mixu a úžasně plným groove soundem. Twin začínal hrát cca před 13ti lety.

Parta která spíše obšťasťnuje tancechtivé na své rodné hroudě vyráží do světa ukázat mu na co že se trsá na jihu. Přijď i ty ochutnat zvuk neokoukáných DJs, kteří ale dobře vědí jak se na lopatě sedí ;);)