Ibiza Global Sounds 005

Po velmi úspěšném minulém díle se už na vás řítí další pokračování, a to již s pořadovým číslem 005. Opět jsme nelenili a nachystali pro vás ojedinělý program, který nikoho z vás nenechá ani na minutu klidným.

Pro tentokrát jsme pro změnu vybírali mezi něžným pohlavím. Jako hlavní host k vám přijede pražská DJANE MERYEN. Tato žena za mixážním pultem je na naší scéně už opravdu dlouhou dobu, a je ozdobou těch nejuznávanějších eventů u nás či v zahraničí. Připomeňme kupříkladu její nedávné sekundováni na brněnském vystoupení Tiesta, či její pravidelné hostováni v našem nejznámějším klubu SaSaZu. Stylově se pohybuje na platformě house a jejich odnoží. Nebojí se experimentovat a tak v jejím setu zazní i lahůdkové singly s lámaným beatem nebo zajímavým soundem jiných stylů. Její hudební začátky hledejme v roce 2002, kdy si odbyla premiéru v ostravském klubu Fabric. V dnešní době jí potkáte v uznávaných klubech po celé republice a na velkých akcích jako například Trancefusion.

Po dlouhé době jsme se rozhodli pro vás opět pozvat snad nejpozoruhodnějšího mládence jménem PHIL ALBEDO. Tento doslova hyperaktivní DJ stihl za tento rok opět skočit o obrovský kus dopředu. Je pořadatelem mnoha večerů jako je Active Zone, Rush Hour a dalších kterými výrazně ovlivňuje hudební scénu nejen v Brně. Jeho hudební styl, který balancuje na pomezí trance, progressive, ale i techno a mnoha dalších stylů učaruje snad každého návštěvníka. Umí výborně komunikovat s publikem a jistě dokonale připraví živnou půdu pro našeho headlinera. Co by to bylo za večer, kdyby se vám také nepředstavil se svým funky vytříbeným vkusem MATIMUR. Tento nestor má za sebou už opravdu dlouhou kariéru a nespočet akcí. Stále se věnuje své vlastní produkci a je dlouholetým promotérem, který vždy utvářel scénu. Jeho osobitý hudební styl, který sází především na dokonalý výběr desek, dotváří za pomoci koasilátoru.

Celý večer nám pro tentokrát nastartuje známý třebíčský mistr přesných mixů a úsměvu na tváři jménem WEXTER. Od tohoto pána se vždy dá očekávat naprosto ladná kompozice a není snad místa, kde by lidem neotevřel srdce. Tímto vás opět zveme do Ibiza Clubu, místa splněných snů, a těšíme se že to spolu opět všichni rozjedeme na parketu.