Ibiza Global Sounds 2 s E-Lite

14. 1. 2011

IBIZA Club (Mikulovice U Třebíče)

Pro všechny milovníky pravé hudby máme skvělou zprávu. Po úspěšném prvním dílu Ibiza Global Sounds se na vás hrne další pokračování tohoto nezaměnitelného večírku, který v žádném případě nebude slevovat. Přinese vám opět plnou palbu toho nejlepšího co na parketě můžete zažít.

Na 14. ledna, si pro vás club Ibiza v Mikulovicích u Třebíče nachystal opravdový hudební koktejl. Jako hlavní host večera, vystoupí krásná a ostřílená dračice z Prahy, Djane Elite.

Tato dáma za pultem má za sebou velmi působivou kariéru, kdy vždy předvede naprosto hypnotizující a dech beroucí set. Její hudební požitkářství ve stylech jako house, progressive či jiné odnože dávají jejímu stylu neodmyslitelnou originalitu, díky které se stala opravdovým synonynem. Právě pro její energický zvuk se zapsala vždy jak mezi klubery tak promotéry, díky čemuž hostovala na mnoha destinacích nejenom v České republice, ale pravidelně i v zahraničí. Za zmíňku jistě stojí její vystoupení na největším letním festivalu na světě Love Parade, kde zahrála dokonce dva roky po sobě. Za svou působnost stihla obrazit opravdu mnoho kontinentů jako Španělsko, Itálii, Francii ale také vzdálenou Dubai či Kolumbii. Také se můžeme zmínit samozřejmě o jejím působení zde v republice, kde zahrála na všech významných eventech jako Creamfields a Hradhouse, na níchž sekundovala se jmény jako Timo Maas, Westbam, Paul Oakenfold a mnoho dalších. Vypsat její pestrý život, by bylo opravdové šílenství a proto můžeme jen dodat, že jistě bude tou správnou a nezaměnitelnou ozdobou, jenž všechy přítomné dozajista dostane svým spojením vytříbeného mixu a sympatické, extrovertní image.

Dalším zástupcem této párty, bude mladý velmi populární pan Phil Albedo. Vlastním jménem Lubomír Žáček, který je momentálně asi nejpůsobivější postavou na hudební scéně. Je velmi inovativní a jeho hudební styl, který balancuje na progresive, techhouse či techtrance dává jemu samotnému velmi široký záběr působnosti. Nejenom, že je velmi zdatným divochem, ale také za ním stoji mnoho dalších odvětví. Je rezidentem proslavených akcí jako Active Zone, či jeho brněnská štace Rush Hour, kde pravidelně zve ostřílená jména ze zahraničí. Podílí se také i na jiných eventech. Shrnuto je tento člověk tak hyperaktivní, že jen stěží lze vykalkulovat z které strany na nás vybafne s novým počinem. S naprostou jistotou můžete očekávat, že navnadí svým melodickým a a velmi uhlazeným setem celý parket.

Celý večer, nám nastartuje svým příjemným deep housem zástupce agentury strobe.cz Dj Naabish. Charisma, které doslova srčí z jeho duše, dává jasně najevo kam tento večer celý nakopne. Můžete se těšit na velmi čistý a pestrý zvuk, díky kterému se velmi vrývá návštěvníkům do srdce. Aby jsme představily jeho působnost, měli bychom vypíchnout jeho nejdůležitější činnost, která je spoluorganizace labelu Naked Records, či starání se o hudební scénu na kroměřížsku. Je velmi zdatným producentem a v pravidelnosti vypouští své nové počiny do světa.

Celý tento rozjetý večírek, nám na závěr rozpumpuje premierové spojení dvou technošoumenů. Ano, své síly společné změří rezidentní Dj celého konceptu Matimur, jenž vystoupí po boku DJ Merflingra. Aby jsme si tyto pány jednotlivě představili, začněme prvním z jmenovaných, který je dalším zástupcem agentury strobe.cz. Je známý svým velmi gradujícím zvukem tribal techna, které aktuálně doplňuje koasilatorem. Za svých 10 let působení na tanečním poli, co by dj nebo producent, má stále velmi dravý a veselý styl plný nových nápadů, jimiž vždy rozdivočí i ty nejnáročnější. Druhý jmenovaný Merflinger, je zástupcem bookingu ultimaclub.cz a jeho melodické a velmi vyšperkované sety, sklízí vždy velmi pozitivní ovace. Má také na svědomí, jak akce v Jihlavě tak jistě stojí za zmíňku i jeho brněnská klubovka Sonenger.

Na závěr můžeme dodat, že se na vás chystá opět nezaměnitelný program, kde si každý z vás najde svůj vysněný kousek nebe.

Těší se na vás Ibiza Club.