MUFFIN – Kemp Mláka

Jak už každý ví, na jihu čech jsou dvě zaručené indicie ohledně přicházejícího léta. První je, že když se při návratu z restauračního zařízení v brzkých ranních hodinách rozhodnete nabrat síly a trochu si odpočinout na lavičce, popřípadě chodníku, díky příjemným nočním teplotám vás již neprobudí nastydající záda, ale až hlídka městské policie, tou druhou je samozřejmě květnové vydání oblíbeného open air festivalu Muffin v Mláce u Třeboně!

Letošní program bude opět lákat velkolepými headlinery i jmény neodmyslitelně spjatými s touto bujarou slavností, tekutiny budete bez dlouhého čekání ve frontách moci doplňovat díky dvěma venkovním barům, pojízdnému Regent baru a hodit se do gala můžete u stánku s originálními tričky Chitine.

Na Reggae.cz stagi bude největším tahákem koncert legendární kapely Švihadlo (http://www.svihadlo.com/), svojí premiéru na muffinu si odbydou Mr. Cocoman & Solid Vibez (http://www.cocoman.cz/) a Swamp Safari sound systém budou reprezentovat DJ Kaya a Selecta Hroutil (http://www.reggae.cz/), tyto živá vystoupení doplní DJové F.I.L.+ special guest, Sicky a Breakbeat Bandits.

Na drum & bassové Bubblebeatz.cz stagi se jako headliner představí budějovický producent Forbidden Society (http://www.myspace.com/forbiddensociety) , v poslední době sbírající jeden úspěch za druhým včetně založení vlastního, stejnojmeného labelu a učinkování na parties po celé Evropě! Zbytek line-upu je tradičně sestaven z osvědčených a kvalitních jihočeských dnb a jungle djs, za gramofony se tak postupně vystřídají Hanzall, Syndrome, Chito, Kloc, Thinngy, Clipper, Dirty Boy, Brock, Mach, Slavick a také speciální host z plzeňské skvadry Wenkow DJs.

Areál bude otevřen od patnáctí hodin odpoledne a dovnitř se dostanete za 150 korun v předprodeji a 200 korun na místě. Parkování a stanování v kempu je zdarma a odvážlivci si budou moc zchladit hlavu v řece pár kroků od kempu. Tak 21. května na shledanou v Mláce!

PŘEDPRODEJE VSTUPENEK (od 1.4.2011)

IKS Třeboň – (na náměstí)
IKS J.Hradec – (Panská ulice)
Klub Velbloud – U Tří lvů 4 Č.B.
Café Hostel – Panská 13 Č.B.
Pizzeria CINEMA – Suchdol nad Lužnicí

www.muffin.cz
www.bubblebeatz.cz