MUFFIN Open Air 28.8.2010

Jak už je na jihu čech zvykem, tečkou za létem bude i letos srpnové pokračování kultovního open air festivalu Muffin. Areál kempu v Mláce se tak poslední srpnovou sobotu od 16.00 hod. opět změní k nepoznání, tradiční dvě hudební stage doplněné dvěma venkovními bary a pojízdným, pivním regent barem věští nadměrnou porci zábavy pro všechny.

Na zastřešené reggae.cz stagi se premiérově představí ostravská raggae/dancehallová dvojka Wicked Sound (http://bandzone.cz/tamman) , doplněna o „maďarského Seana Paula“ MC Juniora Browna (http://www.myspace.com/mcjrbrown), dalším tahákem bude bezpochyby vystoupení Selektora Boldrika (http://www.myspace.com/selectorboldrik) a MC Messenjaha (http://bandzone.cz/messenjah) z Prahy, samozřejmě nebude chybět ani veleoblíbený General Kryshpeen (http://www.kryshpeen.net/) se speciálním tajným hostem a v plné sestavě s bongy, basou a saxofonem zahraje parta Sukulent Sound (http://sukulent.net/). Live acty doplní DJs F.I.L. Sicky se speciálním dubstep setem a Ja.Basta.
Bubblebeatz dnb stage bude tentokrát laďěná více do raggajunglu, důkazem budiž belgický headliner DJ Raggamuffin Whiteman (http://www.myspace.com/djraggamuffinwhiteman), poprvé na muffinu zahraje také DJ Killa, člen plzeňských Wenkowsound (http://www.wenkowsound.com/), těšit se můžete i na osvědčené známé tváře – Hanzalla (http://www.bubblebeatz.cz/), s kytarovým doprovodem od Musakka Strings, Syndroma, Thinngyho (http://frutakru.wz.cz/), Kloce (http://roundrecords.cz/), Chita s MC Insanem, Bagheeru s Tubusem, Clippera (http://www.bubblebeatz.cz/), Macha (Drumatic) a Olivaze (Killah Tunes).
Parkování a stanování v areálu bude jako vždy zdarma, alkoholických i nealkoholických nápojů dostatek a kvalitní hudba bude hrát až do ranních hodin, doražte všichni!

Trika (za 150,- Kč) a placky (za 20,- Kč) MUFFIN v prodeji přímo v areálu festivalu!