SEF / Studentský elektronický festival

Studentský elektronický festival

SEF / Studentský elektronický festival

DJs a popis akce !!ZDE!!/ description of event and djs HERE

===CZECH===

Studentský elektronický festival neboli SEF, nabídne ve svém dvoudenním programu mnoho hudebních elektronických stylů, které na českobudějovické kulturní scéně tak chybí. Hlavní myšlenka festivalu je spojit djské profesionály se studenty a začínajícími nováčky, a vytvořit tím festivalovou tradici podobnou velkým festivalům jako je např. Mácháč. Studenti se zúčastní soutěže ve své hudební produkci, a ti nejlepší se postaví na velké pódium vedle nejlepších profesionálů z Čech a možná i zahraničí. Partnerem festivalu je Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, na jejímž pozemku bude tento dvoudenní openair probíhat. Soutěž o účast v lineupu nebude zaměřena jen na posluchače JČU, ale obecně na všechny studenty v Jihočeském kraji nebo začínající nestudující umělce.

Do festivalu se zapojí i mnoho českobudějovických klubů, kde bude produkce probíhat do ranních hodin. (skoro tři dny bez přestávky)

Fanoušci elektronické hudby se mohou těšit na velký hudební zážitek, který v Jižních Čechách doposud chyběl. Mezi hlavními styly budou v Budějovicích oblíbeny drum and bass, různé odnože house music (funky-house, tech-house, elektro-house) nebo také neméně populární odnože techna (tribal-techno, minimal-techno, groovy-techno) a trance music.

==ENGLISH==

Student Electronic Festival (SEF)! Do you like listening to music? Then you can looking forward to SEF. During two days you can enjoy various electronic music styles. The main idea of the festival is simple – to meet students and beginning DJs with professional ones … SEF will take place in uni Campus. C U there in May!

Djs:

Philip Tbc – http://philiptbc.com/

Pixie – (T2B sound / Let it Roll) Info na bio: http://www.motionbooking.cz/artists/pixie/

Orbith – https://www.facebook.com/Orbith.dj

Kaisersoze – https://www.facebook.com/kaisersoze.dj

Chris Sadler – http://www.chrissadler.com/

Honza Průcha Kiss JČ – http://www.kissjiznicechy.cz/team/moderatori/honza-prucha-151.html

Boxi – http://www.djboxi.cz/

Rossignol – http://www.djrossignol.com/

Pert – http://www.idj.cz/pert/moredj/

Soukki- http://www.idj.cz/soukki/

Adlet- http://www.idj.cz/adlet/moredj/

Body Bass – http://www.idj.cz/body-bass/

Atomhead- http://www.idj.cz/atomhead/moredj/

….další djs později