SMASH! – Rock bar Beseda / Třeboň

25.9.2010 -Je tomu již delší dobu, co jsme byli doslova zaplavováni skandálními zprávami, přicházejícími z jihočeské bruslařské metropole Třeboně. Podezřelý klid, který v posledních měsících nastal, vzbuzoval zdání úplné eliminace obscénních aktivit, obvykle páchaných členy nechvalně proslulého spolku Frutakru, informace z tajného zdroje ovšem dokazují, že v sobotu 25. září budeme vyvedeni z omylu! V nově otevřeném rock baru Beseda proběhne drum & bassová párty s lecos předpovídajícím názvem SMASH!.

Své nutkání veřejně exhibovat bude předvádět tradiční skvadra pseudohvězd v čele s jedinou volně žijící pandou v Evropě CLIPPERem, slavícím ten večer odžité čtvrtstoletí. Dále se představí neúspěšný komik a propagátor zdravého životního stylu SYNDROME, držitel rekordu v rychlobruslení na sto metrů SICKY, majitel eskort servisu THINNGY a bývalý dirigent GRAFFO.

Pokud by snad někdo přemýšlel o účasti na této obskurní estrádě, nechť si zapamatuje, že vše začíná úderem deváté hodiny večerní a vstup je zdarma. O dalších podrobnostech Vás budeme informovat v nejbližší době.