STAY FUNKY with Trouble Team

Zas a znova, další rok za rokem, děláme mejdan pro Vás…..

Tímto rýmem by se dalo v kostce shrnout vše co se dočteš níže, chceš-li vědět víc tak směle do toho.

I letos jsme se nakonec domluvili a rozhodli se prodloužit sérii předvánočních mejdanů ve společnosti nejlepšího českého djského teamu. Ano, do Kamenice nad Lipou ke konci roku opět zavítají Dj Friky a Dj Flux aka Trouble Team aka dvojnásobní vítězové československého finále DMC Dj Championship 2010, 2011 a zabijou Vás svou nekonečnou, neúnavnou a neskutečně krutou show na 4 gramofony.
Trouble team netřeba moc představovat. Přední čeští Djs Flux a Friky již tři roky společně brázdí vody většiny velkých českých a dnes se dá říci i evropských hudebních akcí a festivalů. Díky již výše zmíněným vítěztvím národních kol djského šampionátu jsou několikanásobnými reprezenatnty České republiky na světovém finále v Londýně. Na letošním ročníku zaujali porotu složenou z největších legend Djingu svou promyšlenou real turntableism rutinou a nebýt potíží v začátku svých soutěžních minut atakovali by dle porotců bedny!!! Těchto nadupaných 6 minut technického djingu na světové úrovni předvedou kluci určitě i pro Vás.
Oproti minulým dvěma ročníkům máme malou změnu a to pro mnohé příjemnou. Mejdan jsme přesunuli back in da house, na Čečkárnu. Díky tomu uvidíš klukum přímo do kuchyně, tak se přijď podívat jak se vaří pořádná muzika.
Poslední specialitu pro vás připravil Dj Friky. Protože čert a Franta nikdy nespí, tak měli oba celej loňskej rok spoustu času. A tak kromě makání na pekelný vítězný DMC rutině dělali i na ďábelskym videoscratch Dvj setu. Rozuměj tomu tak, že se Franta zavřel na pár měsíců doma a zřejmě pod ďáblovým dozorem nahrával, stříhal a lepil. Výsledkem jeho snažení je VIDOEFLINK, speciální audiovizuální hudební set, který využívá nejnovějších prostředků digitálního djingu Rane Serato videoscratch. Tuto hudební a vizální lahůdku předvede v rámci technických možností i na Čečce.
Poslední informaci kterou zbývá dodat, je styl hudby kterou budou Flux a Friky hrát. Letos jsme se domluvili, že kluci rozhejbou vaše boky tim nejlepšim ze svý bohatý sbírky funkybreaků, pro protažení kolen šáhnou do hip-hopovýho šuplíku a pro milovníky kvapíku se jistě najde i něco z drum and bassu.
Jestli jsi dočetl až jsem tak ti je jasný, že na vysočinu míří cirkus, kterej stojí za to vidět. Pokud jsme tě zaujali tak doraž připravenej se bavit v pátek 16.prosince večer na Čečkárnu do Kamenice nad Lipou.

Těšíme se na Vás….

STAY FUNKY with Trouble Team
Dj Friky a Dj Flux
Čečkárna – Kamenice nad Lipou
pátek 16.12.2011 od 21:00