Summer Session 8


Jihočeský festival SUMMER SESSION s djem Frankem Kvittou

Přinášíme vám první velké informace o letošním festivalu, již osmém pokračování SUMMER SESSION u Žďákovského mostu. V článku se dozvíte kompletní seznam vystupujících, rozdělení podií a mnoho dalších informací.

Festival startuje v pátek 10. 8. 2012 a finišuje v sobotu 11. 8. 2012. Budou pro vás připraveny 2 stage: Techno.cz stage a Krastra sound stage, na které pak bude ráno pokračovat After party.

TECHNO.CZ STAGE (Main stage)
Na hlavní Techno.cz stage se začne hrát v 18:00 lehkým veselým technem, které se po půlnoci změní v tvrdší hard-techno.

Hlavním headlinerem jeden z nejvíce bookovaných německých techno umělců, který hraje po celém světě na všech důležitých klubových a festivalových parties. Jeho styl je jedinečný, energický, silný a pro každého milovníka elektronické hudby. Frank Kvitta (D), to jméno znamená vysoce kvalitní představení.

Frank Kvitta (D)

Video:

Jako druhý headliner se představí hned dva hosté. Pocházejí z Chorvatska a v České republice vystoupí vůbec poprvé. Seznamte se s djs Zoky & Teo Harouda. Jejich hudba a osobitý styl mixování vás zaručeně roztančí. Jejich hudební preference se v současné době zaměřuje na minimalistické techno zvuky, ale jejich hranice jsou často rozšířeny i na další techno styly.

djs Zoky & Teo Harouda


Video:

Zahraniční djs doplní české djské špičky. Vystoupí česká stálice dj Agent, rezidentní duo Steen & Keeper, rychlý a přesný dj Golpe, s ukousnutým jablíčkem dorazí dj Spiriakos, pražský pepík dj Baxik, dále se za dj pult postaví nová stoupající jihočeská hvězda dj D-Niel a v neposlední řadě se ukážou staří známí Body Bass a Legend Bee , a místní podpora dj Cubix.

KRASTRA SOUND STAGE

První tóny se zde rozezní v 18:00. Po půlnoci se nám house music přehoupne do tech-housu.
Na páteční noc si pro vás připravuje desky český housový král dj Chris Sadler, který si získal své stálé příznivce a o jeho povznášející, působivý a funky house je nyní vetší zájem.

Chris Sadler

Dále vám bude servírovat lahodný zvouček dj Jay Beck, rezident dj Franke, písecký rodák dj Pellican
a jeho pravá ruka dj Byzzon. Z Plzně dorazí vítěz západočeské ankety BOW dj Luppi Clarke a jeho kamarádi dj Marek Bárta a Richard, dále vás potěší svými tóny dj Herry a Buben.
V ranních hodinách se zde rozjede After party, kterou zvukově ovládnou djs z Noisypioneers a naservírují vám dupstep, breakbeat, electro a progressive. Pokud nás tam bude pořád hodně a bude stále co pít, můžeme to natáhnout až do neděle :-).

Občerstvení
Pro zažehnání žízně či hladu vám budou k dispozici hned 3 bary, na kterých se bude točit pivko
a podávat další chlazené nápoje. A ráno, až se rozjede After stage, se můžete těšit na 50% slevy. Ceny budou jako každý rok příjemné.

Doprava a parkování
Dostanete se k nám v pohodě autem nebo autobusem, který staví nedaleko místa pořádání.
Parkování je pro vás zajištěno podél silnice na široké krajnici a je zdarma. Více info o dopravě najdete na www.summersession.cz, v sekci doprava.

Vstupné
Vstupné v předprodeji je za sympatických 220 Kč, vstupné na místě pak seženete za 300 Kč. Uvedené ceny jsou již konečné. A to se přece vyplatí :-). Vstupenky v předprodeji koupíte již nyní na www.ticketstream.cz.

WWW
Opět jsme pro vás spustili internetové stránky, kde se dozvíte veškeré info o festivalu. Budou zde probíhat soutěže o volné vstupy, 2 VIP vstupy a věcné ceny. Proto sledujte náš web www.summersession.cz.

Aparatura
O přísun kvalitního zvuku do vašich bubínků se budou starat dva kvalitní sound systémy EAW
od profíků Wenkowsound a Krastra Sound Systém. Hlavní stage bude ozvučena 20kW a na druhé bude diktovat 10kW. Skvělou atmosféru podtrhne vychytaná audiovizuální show.

Summer Session crew
www.summersession.cz
Facebook – stránka
Facebook – událost