This is the DNB with djane KATCHA

V pátek 9.prosince se uskuteční třetí pokračování akce This is the dnb, tentokráte jako headlinerka vystoupí dáma českého drumandbassu číslo 1!!!

Více informací včetně ofic plakátu čekejte během několika dní..

KATCHA
Jedna z předních osobností českého drum´n´bassu, své mixážní umění piluje už více než deset let. Pravidelně hraje na prestižních klubových parties, stejně tak jako na obřích tanečních festivalech. Dlouhý je i seznam zahraničních drum´n´bassových djs, po jejichž boku Katcha také vystupovala. Např: Grooverider, Roni Size, Dillinja, Lemon D, Ed Rush, Andy C, High Contrast, J.Majik, Simon Bassline Smith, Jumping Jack Frost, Shy FX, Aquasky, London Electricity, Teebee, Bad Company a další. Oceněním pro Katchu je i to, že je od roku 2001 sponzorována firmou Carhartt.

V současnosti se Katcha také věnuje studiové tvorbě, první skladby by ráda vydala do konce roku.V roce 2004 se zúčastnila prestižního, mezinárodního workshopu Red Bull Music Academy.

V roce 2006 absolvovala jedenáctidenní djský workshop v čínském Pekingu. Hrála na Slovensku, Polsku, Německu, Holandsku, Švýcarsku, Francii, Izraeli, Itálii ale i v Číně.

SUPPORT DJS: PACOSH, SQUID, KOLTIX

Akce na baru:
V prosinci se těšte na skvělé párty a spoustu akcí na baru.
Od 7. do 10.12. probíhá v Ultimě polštářová bitva. Pouze za 4 panáky becherovky dostanete polštář. A polštářu můžete získakat kolik chcete. máme jich pro vás opravdu spoustu :-)

http://www.facebook.com/events/219029981503762/