TVYKS @ ZERO GRAVITY vol.4

Přátelé, kamarádi, nadšenci i hudební gurmáni, po kratší odmlce se na Vysočinu vrací Zero Gravity tým, aby pro Vás připravil další hudebně našláplý večer. Party Zero Gravity si na svůj 4. díl nachystala opravdovou hudební delikatesu v podobě extravagantního a nejbookovanějšího českoněmeckého umělce současnosti jakým je DJ TVYKS (www.tvyks.com).
Každý by měl vědět, že to co dělá DJe zajímavým je jeho osobitý styl a Tvyks je toho dobrým příkladem. Jeho Djské začátky se datují kolem roku 1993. Za svojí dlouholetou karieru vystupoval v řadě přestižních evropských klubech jako Rauw @ Club 11 (Amsterdam, NL), Magnet (Berlín, D), L-Ektrica (Řím, I), La Fléche D’Or (Paříž, F), Fanklub (Antwerpy, B), The Social (Londýn, UK), D! Club (Lausanne, CH) a mnoho dalších. Dříve byl Tvyks vnímán jako House DJ,dnes se dá jeho styl těžko škatulkovat. V jeho hudební prezentaci publiku můžeme slyšet pestrobarevné styly jako bassline, nu rave, electro, disco punk, baile funk a další. V jeho mixech je vždy slyšet to nejžhavější a nejčerstvější co se v současnosti děje na hudební scéně. V uplynulých letech si zahrál po boku mnoha Djs a kapel světového formátu jako jsou Lo-Fi-Fink, Josch Wink, Sebastian Leger, Vicarious Bllis, Stanton Warriors, Nick Warren, Joost van Bellen a další. Pseudonym Tvyks stál u vzniku takových pořadů, jako televizní Paskvil nebo rozhlasová French Connection. Za zmínku stojí spolupráce se známou zpěvačkou a celebritou Darou Rollins. Tvyks má i úžasné promoterské schopnosti. Vypovídá o tom jeho úspěšná rezidentní noc Vibrátor v Roxy, kde je vždy plný parket tancechtivích “party people”. Zároveň je spoluzakladatel úspěšných nocí Platique a Boom Bang Baby. Tvyks totiž moc dobře ví co českému publiku v electronic music chybí a nebojí se experimentovat v čechách s méně známými umělci, kteří ovšem jinde mají velký respekt. Na Radiu 1 má i svůj taneční pořad, který nese název Vibrátor.
Na párty Zero Gravity dále vystoupí takřka místní matador a nový producent Ljuk-M, který si stále více svými výkony za pultem říká o čím dál větší pozornost. Jeho svižný a zábavný sound Vás nenechá na pochybách o jeho kvalitách a roztančí nejeden dámský zadeček:)
Nebude chybět stálice této párty Luc Carter, který si svoje fanoušky jistě najde díky tanečně hutným beatům, které naservíruje při svém DJ setu. Je cítit a slyšet, že se tento nadějný DJ zlepšuje akci od akce.
Na začátek párty je nachystán poslední nepředstavený ze stáje Zero Gravity pan Corvin. Jelikož půjde o začátek akce tak se můžete těšit na experimentálnější muziku. Corvin je známý svým citem pro mix a vytváření atmosféry. Jistě se dočkáme minimalově založeného setu s postupnou gradací k progressive lahodně znějícím hymnám a tanečním trackům.
Dalším jménem skvělého lineupu je bezesporu vynikající jihlavský Dj a producent, člen Ultima crew Luccasone, kterého během posledního roku totálně uchvátil a oslovil tech-house. Můžete se tedy těšit na šlapavý, energetický tech-house a techno set.
V ranních hodinách naopak uslyšíte nekompromisní techno z vinilových placek od Bagetáře.
Nachystán je samozřejmě exclussive drink za super cenu. Takže 21.října poprvé v Jihlavě Zero Gravity mejdan s Tvyksem v klubu Ponorka.
Těšíme se na taneček:)